DÖKÜM’DE BİR NUMARA!

Deniz Metal Döküm San Tic Ltd Şti, 20 yılı aşkın süredir ikincil alüminyum külçe ve Zamak külçe imalatı yapmaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana kalite ve müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız gerek yurt gerekse yurt dışı müşteri müşterilerine en iyi hizmeti sunma çabası içerisindedir.
Üretilen alaşımlı alüminyum ve zamak külçeler basınçlı döküm sanayi, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya yan sanayi ve dayanıklı tüketim malları gibi sektörlerin hammadde ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Deniz Metal Döküm çevre bilinçi ile şirket bünyesinde geri dönüşüm birimini oluşturmuş ve en iyi şartlarda alım yaparak, bu değerli madenlerin tekrar kullanıma kazandırma çalışmalarınıda hayata sokmuştur. Gerek hurdalarınızın değerlendirilmesi gerekse külçe aluminyum ve külçe çinko alımı için dogru Deniz Metal Döküm dür.
KULLANIM ALANLARI

Endüstriyel alanda geniş kullanıma sahiptir. İnşaat, ulaşım, ambalaj, elektrik ve elektronik, mobilya ve ofis imalat sektöründe tercihen kullanılmaktadır.

DÖKÜM TEKNOLOJİSİ

Ürünlerimizi entegre tesisimizde ve laboratuvar kontrolünde, en hızlı şekilde seri üretip muhafazılı bir şekilde müşterimize sunmaktayız.

HURDA GERİ DÖNÜŞÜM

Biz dünyamızda hiç bir elementin sonsuz olamdığı bilinci ile atıl olan tüm elementlere zamanında mudahale edip kazanımını sağlıyoruz.

İstanbul’dan dünyaya

Tamamı tesislerimizde geri dönüşüme katkı sağlayan İç bünyemizde dökülüp usulune uyğun stoklanan dünyanın her noktasına sevkiyatı olan Deniz Metal Döküm ile İstanbul’dan tüm dünyaya satışlarımızı gerçekleştiriyoruz.

ikitelli-metal-dokum-kurumsal

 • Müşteri Memnuniyeti

  Sürekli gelişme felsefesinin tüm çalişanlar tarafından benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak.

 • Sürekli Gelişme

  AR-GE çalışmalarımız ve laboratuvar yatırımlarımız ile ürün kalitesini sürekli en üst seviyede tutarak gerek eğitim gerek donanımsal olarak daima kendimizi yeniliyoruz.

 • Muhafaza ve Stok

  Sektörün taleb edebileceği stoğumuz, muhafazalı ve ambalaşlı, etiketli bir şekilde sevkiyata hazır bekletilmekte, sektörün talebi durumunda ürün sıkıntısı yaşanmamaktadır.

 • Takım Çalışması

  Ürün, hizmet ,proses ve sistemlerimizde karşılaşılan problemlere ekip çalışması yaklaşımı ile çözümler üretmek.

 • Sürekli Eğitim

  Sektörümüzdeki yenilikleri uluslar arası alanda takip ediyor, departman sorumlularımıza sürekli bu eğitimlerde sertifikasyon sahibi olması için olanaklar tanıyoruz.

 • Lojistik

  Müşterilerimizin taleplerine uygun paketleme, ambalaj ve sevkiyat organizasyonunu yapıp, sipariş onayından – sevkiyatına kadar olan tüm süreçler eş zamanlı olarak müşterilerimize bildirilmektedir.